web analytics

Başbakan Erdoğan’a atılan çirkin iftira

2 Ocak 2014
Başbakan Erdoğan’a atılan çirkin iftira
Reklam

Bir yıl önce çekilen fotoğrafla, Başbakan Erdoğan’ın Nur Hizmeti’nin önde gelen isimlerine bu ültimatomu zorla verdirdiği iftirası atıldı.

Türkiye’yi derinden sarsan 17 AralıkOperasyonu’nun ardından çeşitli manipülatif söylemlerle yurt içi ve yurt dışındaki kamuoyunuyanıltıcı bilgiler vermekten çekinmeyen isimler bu kez de Bediüzzaman Said-i Nursi’nin talebelerinesaldırdı.

Said-i Nursi’nin talebelerinden Abdullah Yeğin, Hüsnü Bayramoğlu, Salih Özcan, Mehmet Fırıncıve Abdülkadir Badıllı önceki gün “Cemaat adına siyasî faaliyette bulunmak, siyasî partilerlepazarlıklar içine girmek, devlet içinde kadrolaşmak, iktidara ortak olmaya çalışmak gibi faaliyetlerin tamamı Risale-i Nur’un iman ve Kur’ân hizmetiyle tam bir tezat teşkil etmektedir. Son zamanlarda cereyan eden bazı gelişmelerde ortaya konan sakatanlayışların asla Risale-i Nur’dan kaynaklanmadığını açıklamak zorunda kalmış bulunuyoruz.” sözleri gündeme damga vurmuştu.

BAŞBAKAN HAKKINDA KARA PROPAGANDA

Today’s Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, gazetenin yazarı Emre Uslu ve Taraf Gazetesi yazarı Önder Aytaç, Bediüzzaman’ıntalebelerini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’la beraber oldukları bir fotoğrafı paylaşarak, “Hocaların, başbakanın emri üzerine böyle bir açıklamada bulunduğunu ve siyasetin içinde oldukları” propagandasınıyaptı.

Kirli propagandayı yapanlar, bu fotoğrafın yakın bir tarihte çekildiğini ve Başbakan’ın siyasi sözler vererek, Bediüzzaman’ın talebelerinden ültimatom yayınlamalarınıistediğini söyleyip büyük iftiralarda bulundu.

FOTOĞRAF 2012′DE ÇEKİLDİ

Fotoğrafın, 2012′nin Aralık ayında Bediüzzaman’ın talebelerinden Mustafa Sungur’un vefatından kısa bir süre sonra gerçekleştiği ortaya çıkınca, kara propagandacıların kirli saldırıları da belgelenmiş oldu.

Kaynak: Haber7

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz